BEYAZ KARDELEN TEMİZLİK

OKUL TEMİZLİĞİ

İlkokuldan üniversiteye kadar, okudukları eğitim-öğretim kurumları içerisinde çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlığını ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

İlk bakışta yalnızca sınıf ve koridor temizliği gibi basit görünse de en küçük alanlardan en büyüğüne kadar, çocukların ve gençlerin sağlığını tehdit eden, onların huzur ve düzen içinde okumalarına engel olan pek çok değişken mevcuttur.

Beyaz Kardelen Temizlik sınıflar, koridorlar, tuvaletler, merdivenlerden yüksek pencere ve camlara, bahçelere, çıplak ya da halıfleks zeminlere kadar her türlü alanın temizlik ve hijyenini sağlamakla beraber öğrenci, öğretmen ve çalışanların okul hayatlarını etkileyecek çöp, atık malzeme, sakız ve benzeri materyalleri de ortadan kaldırmaktadır. Bugüne de temizlik ve hijyen hizmetlerini gerçekleştirdiği ve referanslar bölümünden adlarını bulabileceğiniz pek çok eğitim-öğretim kurumu, firmamızın mükemmel hizmetini kanıtlamaktadır. Yalnızca ders ve çalışma alanlarının değil yatılı okulların, öğrenci yurtlarının, yatakhane ve kantinlerin temizliğini kapsayan kat hizmetlerinde de Beyaz Kardelen Temizlik, yıllanmış tecrübesi sayesinde kusursuz hizmet vermektedir.

Beyaz Kardelen

Başa dön