BEYAZ KARDELEN TEMİZLİK

EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliği hizmeti konut ve meskenlerin konumuna göre, İNŞAAT ve TADİLAT sonrası, İLAÇLAMA ve TAŞINMA sonrası, DOĞAL AFET (yangın, su basması vb.) ikamet halinde oturulan EŞYALI KONUT olmak üzere bir kaç çeşittir. Ev temizliği için firmamızı tercih etmeniz durumunda temizlik hizmetinin ifası için gerekli tüm kimyasallar ve ekipmanlar, personal, ulaşım ve yemek giderleri tarafımızdan karşılanacak olup EKSTRA bir ücret talebinde bulunulmayacaktır.

İkamet alanlarımız bizler için iç dünyamızın dışa dönük tek göstergesidir. Temizlik hizmeti kadar bu hizmetin ifası esnasında konutta bilinçsiz uygulamalardan meydana gelecek hasarlarda düşünülüp bu konuda uzman ekip tarafından lokal kimyasal kullanımı ile (kullanılacak alanın türüne ve dokusuna göre) olabilecek en üst düzeyde hijyen sağlanmalıdır.

BEYAZ KARDELEN TEMİZLİK HİZMETLERİ; konut temizliklerinizi metrekare sınırlaması koymadan sizin talep ettiğiniz kalitede hizmeti aldığınızı beyan edeceğiniz ana kadar TAVANDAN TABANA, 1 iş günü içerisinde ANAHTAR TESLİM tamamlamaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

Beyaz Kardelen

Başa dön